Nahoru
Nábytkářství
Mechatronika
Mechatronika

Středoškolská futsalová liga

Vítězství v 1.kole futsalové ligy

Vítězství v 1.kole futsalové ligy                                                      

V úterý 14.listopadu uspořádala naše škola turnaj 1.kola Středoškolské futsalové ligy. Zúčastnily se všechny střední školy z Vlašimi. Takže Obchodní akademie, Gymnázium, SOŠ a SOU Zámek a pořádající Střední průmyslová škola. Turnaj se odehrál v hale Sporthotelu a všechna utkání odpískal pan Jiří Chaloupka. Družstvo naší školy začalo turnaj remízou s družstvem Gymnázia 1:1, když jediný gól vstřelil David Votýpka. Na klucích z Gymnázia nebylo vidět, že se turnaje v tomto roce zúčastnili poprvé po mnoha letech. Ve druhém střetnutí jsme si s chutí zastříleli proti outsiderovi turnaje, klukům ze Zámku. I přes jejich snahu utkání skončilo naším vítězstvím 17:0 po poločase 10:0.  V závěrečném utkání proti tradičnímu soupeři Obchodní akademii nás výborným výkonem podržel brankář Matěj Baťcha, a celé družstvo příkladně bojovalo a nakonec po poločase 2:1 zvítězilo 3:1. Branky vstřelili Tomáš Dub, Filip Panták a Marek Horák. I přes porážku s našim družstvem postoupila do dalšího turnaje spolu  s námi Obchodní akademie Vlašim.

Poděkování za skvělou reprezentaci školy patří brankářům  Matěji Baťchovi a Mikuláši Čížkovi. V poli hráli Tomáš Dub, Daniel Jadamus, Filip Panták, Martin Říha, Vojtěch Hůla, Marek Horák, David Votýpka, Tomáš Kristl, Josef Kocourek, Martin Bursík.  

                                                                   

                                                                                          

Projekt ERASMUS +

Zahraniční stáže ve firmách

Projekt Šablony

„SPŠ Vlašim - S technickým myšlením do budoucnosti".

 

Národní plán obnovy

Naši partneři

Jak se k nám dostanete

close
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu. Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.