Informace covid

Vloženo: 27.1.2022 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 289x | Upraveno: 27.1.2022 | Upravil: Bohumil Bareš

Vážení rodiče,

od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Bližší  informace najdete v přiloženém PDF souborletáku. (Velikost: 146 kB)

Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc. V případě, že dítě nepodstoupí toto testování, je třeba, aby během celého dne mělo nasazenou roušku. Pokud je starší 15 let, nosí respirátor.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.