Maturity - dokumenty

Vloženo: 11.11.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 220x | Upraveno: 12.11.2021 | Upravil: Bohumil Bareš

Maturitní zkoušky

Přehled důležitých termínů Maturit – jaro 2022

15.11. 2021 Centrum zpřístupní přihlašovací aplikaci v IS CERTIS.

1. 12. 2021  Žáci mají poslední možný termín pro podání přihlášky k MZ ŘŠ.

15. 12. 2021    Ředitel školy nejpozději ukončí přihlašován

20. 12. 2021    Ředitel školy nejpozději zpřístupní žákovi výpis z přihlášky k MZ.

3. 1. 2022    Žáci se mohou začít registrovat na výsledkový portál žáka.

15. 1. 2022  MŠMT nejpozději zveřejní jednotné zkušební schéma DT SČ MZ.

1. 2. 2022        Ředitel školy může nejdříve zpřístupnit žákům pozvánku k DT.

2. - 5. 5. 2022 Konání didaktických testů -

MZ_jaro_2022_-_konkretni_terminy.pdf (cermat.cz)

Podrobnosti k maturitám - klikněte zde

Závěrečné zkoušky

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.