Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Konzultační hodiny učitelů

Vážení studenti i rodiče, konzultace je nutné předem domluvit. Po vzájemné domluvě lze si dohodnout i jiný termín.

Ing. Bareš Bohumil čt 10:00 - 12:00
Mgr. Růžek Josef Po 7:00 - 9:00 v Luční - dílny
Mgr. Baran Rostislav po 12:40 - 14:20
Mgr. Lebeda Lukáš

čtvrtek - 12:00 - 14:00 (ICT metodik)

Předseda předmětové komise Informatiky

Mgr. Stříbrná Daniela čt 13:45-15:15 Komenského (preventistka)
Mgr. Zelenková Jitka

út, čt, pá 7:00 -7:50 (výchovná poradkyně)

Předsedkně předmětové komise Jazyků

Mgr. Martínková Zdeňka

st 13:00-14:00

Koordinátorka zahraniční spolupráce

Ing. Benačanová Dagmar

po 11:30 - 13:30 Komenského

Předsedkně předmětové komise Strojírenství

(+ obory TL, MS, OK a SM)

Vedoucí odloučeného pracoviště Velíšská

Ing. Muller  Josef út 14:00 - 15:00
Mgr. Rafflová Dita ČT - 8:00 - 10:00 hod.
Mgr. Tichý Oldřich st 13:35-14:20
Mgr. Macháčová Radka út 10:00 - 12:00
Mgr. Štětinová Marie po, út 13:25 -14:10
Mgr. Holejšovský Ladislav externí - dle dohody
Ing. Švihel Luboš Po 8:00 - 13:25
Ing. Roušal Milan externí - dle dohody
Mgr. Svitáková Lenka út od 7:00
Mgr. Mejzlíková Zdeňka pá 10:45 - 11:45
PaedDr. Švecová Věnceslava

út 11:00 - 12:30 Komenského

Předsedkně předmětové komise Přírodovědné

Ing.  Králová Marie st 12:00 -13:00 Velíšská ul., út 12:00 -13:00  Komenského
Mgr. Martínek Tomáš

po 9:00 - 11:00

Předseda předmětové komise TV

  Adam Jaroslav

čt 8:00 -10:00

Předseda předmětové komise Nábytkářství

Ing. Sládková Vladěna po 10:45 - 11:30
Ing. Dušková Kristýna externí - dle dohody
Ing. Jandáková Ivana

po 13:30 -15:15

Předsedkně předmětové komise Stavebnictví

Ing. Arch. Kadiva Aleš externí - dle dohody - čtvrtky
Ing. Kráčmerová Marta externí - dle dohody - čtvrtky
Ing. Brožík Josef po 8:00 - 12:00
Bc. Filas Ladislav po 12:40 -14:20
Ing. Šulcová Kamila po 14:00 - 15:30
Ing. Voříšek Jan externí - dle dohody - středy
Ing. Hejzlar Lubomír pá 10:00 - 12:00
Ing. Bc.  Nevšímalová Jitka letos neučí
  Brejda František dle dohody  v Luční ulici, 
  Spěvák Jiří dle dohody  v Zámecké ulici, dílny
  Filip Miroslav dle dohody  v Luční - dílny
  Horálek Josef dle dohody  v Luční - dílny
Bc. Krejča Zdeněk čt 10:00 - 12:00
  Šanovec Jiří dle dohody  v Luční - dílny
  Štorc Daniel  dle dohody  v Luční - dílny
  Tuček Ladislav dle dohody  v Luční - dílny
  Zavadil Vít dle dohody  v Luční - dílny