Přijímací řízení – maturitní obory

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2288x | Upraveno: 14.1.2020 | Upravil: Bohumil Bareš
Na přihláškách u všech oborů je povinné nechat vyplnit potvrzení od lékaře.

DENNÍ STUDIUM – 4-leté obory

Kód oboru - Obor - počet přijímaných

23-41-M/01    Strojírenství                                       30 žáků

33-42-M/01    Nábytkářská a dřevařská výroba      30 žáků

36-47-M/01    Stavebnictví                                       30 žáků

78-42-M/01    Technické lyceum                               30 žáků

23-45-L/01     Mechanik seřizovač                           30 žáků

Přihlášky na SŠ

Pro první kolo přijímacího řízení je možné podat až 2 přihlášky na obory vzdělání bez talentové zkoušky a až 2 přihlášky na obory vzdělání s talentovou zkouškou. V dalších kolech přijímacího řízení není počet přihlášek, které může uchazeč podat, omezen. Pokud se uchazeč hlásí do dvou oborů vzdělání na jedné škole, musí přesto podat dva formuláře přihlášky.

Termín podání přihlášky pro 1. kolo přijímacího řízení

• obory vzdělání bez talentové zkoušky: do 2. března 2020

Tiskopis přihlášek na SŠ

PDF souborDenní forma vzdělávánís růžovým podtiskem

Přihlášku podává uchazeč, v případě nezletilého uchazeče jeho zákonný zástupce. Přihlášku je možné donést na podatelnu střední školy osobně nebo ji zaslat poštou.

Uchazeči se speciálními vzdělávacími potřebami, kteří požadují úpravu podmínek přijímacího řízení, musí spolu s přihláškou odevzdat také doporučení školského poradenského zařízení. Bližší informace naleznete na záložce Externí odkazÚpravy podmínek přijímacího řízení.

Testová zadání k procvičování

Představu o formální podobě didaktických testů a typech úloh si můžete udělat z ilustračních didaktických testů a testů využitých při ověřování organizace přijímacího řízení 2015 a 2016 a při jednotných přijímacích zkouškách 2017 a 2018.

Testy pro čtyřleté obory vzdělávání a nástavbová studia: