Učební obory

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1890x | Upraveno: 7.4.2020 | Upravil: Bohumil Bareš

STANOVENÁ KRITÉRIA PRO SESTAVENÍ POŘADÍ PŘIHLÁŠENÝCH UCHAZEČŮ V UČEBNÍCH OBORECH

VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

denní studium – 3-leté obory

23-51-H/01  Strojní mechanik – ŠVP Zámečník         24 žáků

23-56-H/01 Obráběč kovů                                               24 žáků

1. Průměrný prospěch za obě pololetí 8. ročníku a za I. Pololetí 9. ročníku tvoří 100% výsledného počtu bodů – body budou vypočteny podle vzorce (průměrný prospěch za poslední 3 pololetí na základní škole * 100) – čím méně bodů, tím lepší umístění.
  2.
  3. V případě rovnosti bodů, kdy se rozhoduje o přijetí či nepřijetí, o konečném pořadí rozhodují pomocná kritéria:
  4. Rozšíření bodového hodnocení na jedno, popřípadě dvě desetinná místa
  5. V případě, že uchazeč doloží umístění od okresního kola výše ve sportovních nebo odborných soutěží získá pomocné body, o které bude snížen konečný počet bodů
  6. místo - 6 bodů
  7. místo - 4 body
  8. místo - 2 body
  9. Pro zachování objektivity se do průměrného prospěchu nezapočítávají volitelné předměty.
  10. U všech oborů je potřeba na přihlášce potvrzené doporučení od lékaře.