Učební obory

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 4688x | Upraveno: 22.4.2022 | Upravil: Bohumil Bareš

Výsledky přijímacího řízení pro obory H s výučním listem

STANOVENÁ KRITÉRIA PRO SESTAVENÍ POŘADÍ PŘIHLÁŠENÝCH UCHAZEČŮ

V UČEBNÍCH OBORECH

VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

denní studium – 3-leté obory s výučním listem

Obor

Zaměření (název ŠVP)

Počet žáků

23-51-H/01  Strojní mechanik

Zámečník

12

23-56-H/01 Obráběč kovů

Univerzální obráběč kovů

12

Skutečný počet přijatých žáků bude stanoven dle zájmu o jednotlivé obory (počtu odevzdaných zápisových lístků) a vzhledem ke schválené kapacitě oborů vzdělávání.

1. Průměrný prospěch za ZŠ tvoří 100% výsledného počtu bodů – body budou vypočteny podle vzorce (průměrný prospěch za 3 poslední pololetí - 1 na základní škole * 100) – čím méně bodů, tím lepší umístění.
  2. V případě rovnosti bodů, kdy se rozhoduje o přijetí či nepřijetí, o konečném pořadí rozhodují pomocná kritéria:
    1. Rozšíření bodového hodnocení na jedno, popřípadě dvě desetinná místa
    2. V případě, že uchazeč doloží umístění od okresního kola výše ve sportovních nebo odborných soutěží získá pomocné body, o které bude snížen konečný počet bodů
    • Rozšíření bodového hodnocení na jedno, popřípadě dvě desetinná místa
    • V případě, že uchazeč doloží umístění od okresního kola výše ve sportovních nebo odborných soutěží získá pomocné body, o které bude snížen  konečný počet bodů
  1. místo - 6 bodů
  2. místo - 4 body
  3. místo - 2 body
  1. Pro zachování objektivity se do průměrného prospěchu nezapočítávají volitelné předměty.
  2. U všech oborů je potřeba na přihlášce potvrzené doporučení od lékaře.

Zveřejnění výsledků I. kola přijímacího řízení u denní formy studia bude k dispozici přímo ve hlavní budově školy Komenského 41, Vlašim a na www.sps-vlasim.cz

Pátek 22. dubna 2022 od 10:00

Všem uchazečům o učení na Střední průmyslové škole ve Vlašimi přeji úspěch.

Ing. Bohumil Bareš

ředitel škol

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.