Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Informace o příjimacím řízení na FS ČVUT

Vloženo: 5.5.2021 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 45x | Zatím neupraveno
a pozvánka na kurz matematiky

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

rádi bychom Vás a Vaše studenty informovali, o důležitých novinkách v souvislosti s přijímáním nových studentů na Fakultu strojní ČVUT v Praze.

  •            Bylo zahájeno 2. kolo přijímacího řízení ke studiu na Fakultu strojní ČVUT v Praze.
    Od pondělí 3. května 2021 je opět otevřená Online přihláška ke studiuhttps://prihlaska.cvut.cz/. Na zmíněném odkazu je možné sledovat stav přihlášky a výsledky přijímacího řízení.  

  •           Také bychom chtěli Vaše studenty informovat, že v letošním roce jsou přijímací zkoušky do bakalářských studijních programů na Fakultě strojní ČVUT v Praze, ZRUŠENY! Podmínky o přijetí ke studiu naleznou budoucí studenti zde: https://www.fs.cvut.cz/podminky-pro-prijeti-ke-studiu/

  •           Dále bychom rádi nabídli Vašim studentům možnost přípravného ONLINE kurzu matematiky, který může pomoci studentům se úspěšně připravit na maturitu z matematiky, a poslouží také jako skvělá příprava pro snadnější zvládnutí matematiky v 1. ročníku na naší fakultě. Přípravný kurz je ZDARMA a je rozdělen do 7 videí, které zahrnují základní znalosti středoškolské matematiky. Vše o kurzu naleznete zde: https://www.fs.cvut.cz/pripravny-kurz-z-matematiky/

 

Chtěla bych Vás poprosit o sdílení informací Vašim studentům buď prostřednictvím webových stránek nebo Facebooku Vaší školy.

 

Odkaz na aktualitu pro web: https://www.fs.cvut.cz/aktuality/1598-212/mimoradne-kolo-prijimaciho-rizeni/

 

Odkaz na aktualitu pro Facebook: https://www.facebook.com/Strojarna.cz/posts/4347659731931494

 

Budeme držet palce Vašim studentům k úspěšnému zvládnutí maturitních zkoušek a přejeme jim šťastnou ruku pro výběr správné vysoké školy.

 

Děkujeme Vám za ochotu, přejeme pevné zdraví a krásný den.

Ing. Kristýna Čermáková
Fakulta strojní ČVUT v Praze
PR a Propagace
Technická 4, Praha 6
Tel.: 777 723 603