Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Den lékařským fyzikem

Vloženo: 5.5.2021 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 20x | Upraveno: 6.5.2021 | Upravil: Bohumil Bareš
- 2. 6. 2021

Vážená paní / Vážený pane,

 

rádi bychom Vaše studenty pozvali na další ročník akce s názvem Den lékařským fyzikem.  

https://mailchi.mp/fjfi/jaderka-online-chemie-na-cvut-dvpp-den-lekarskym-fyzikem-a-prihlasky?e=82222f72a4

 

Tento workshop pořádaný Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze chce středoškolským studentům představit zajímavý studijní obor zaměřený na jadernou fyziku v medicíně. Oproti předchozím ročníkům jsme žel nuceni, vzhledem k stále trvající epidemii SARS-CoV-2, tuto akci pořádat jen online formou. Jistou kompenzací (za zrušené praktické úlohy a exkurze, kdy si studenti skutečně mohli doslova na vše sáhnout) je možnost účasti studenta bez narušení jeho běžné výuky. Interaktivní část, kdy budou moci studenti diskutovat s panelem přednášejících a absolventů oboru Radiologická fyzika, se bude konat dne 2. června 2021 od 17:00. Registrovaní studenti budou mít cca týden před tímto datem k dispozici tematické video přednášky a virtuální exkurze. Podrobné informace o akci i odkaz na registraci naleznete na webu http://dlf.fjfi.cvut.cz/.  Zde jsou mimo programu workshopu též fotky z předchozích ročníků.

 

Chtěli bychom Vás požádat o šíření této pozvánky mezi Vaše studenty či zainteresované vyučující (např. fyziky či biologie). Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.

 

Těšíme se na setkání se studenty z Vaší školy při online besedě a zároveň doufáme, že v příštím roce již bude možné Den lékařským fyzikem opět pořádat v prezenční formě.

 

Se srdečným pozdravem za organizátory akce
 

doc. Ing. Tomáš Vrba, Ph.D.
Ing. Tereza Hanušová

Katedra dozimetrie a aplikace ionizujícího záření
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
České vysoké učení technické v Praze

 

PDF souborDen lékařským fyzikem - 2. 6. 2021 - Pozvánka (Velikost: 456.39 kB)