Informace Tady nic není :-(

Dny otevřených dveří

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 4121x | Upraveno: 7.8.2019 | Upravil: Bohumil Bareš

Dny otevřených dveří

19. října 2019 (sobota) od 8hodin do 12. hodin
23. listopadu 2019 (sobota) od 8hodin do 12. hodin
4. prosince 2019 (středa) průběžně celý den od 8 hodin do 17 hodin

Školu lze také navštívit po telefonidké domluvě každý všední de od 8:00 do 16:00

stanovena-kriteria-pro-sestaveni-poradi-prihlasenych-uchazecu-v-maturitnich-oborech-19-20.pdf

stanovena-kriteria-pro-sestavovani-poradi-prihlasenych-uchazecu-v-3-letych-oborech-ve-skolnim-roce-19-20.pdf

Vážení rodiče, vážení žáci,

střední průmyslová škola pro Vás připravila tento informační materiál, který Vám má umožnit základní orientaci ve studijní a učební nabídce školy.

Pro příští školní rok škola připravila ucelenou nabídku oborů.

Hledáte-li dlouhodobou perspektivu uplatnění pro své děti ihned po škole, či s možností jejich dalšího studia, věnujte prosím pozornost tomuto materiálu.

V oblasti výchovy a vzdělávání středoškolské mládeže škola navazuje na tradice Pokračovací průmyslové školy ve Vlašimi sahající svým založením až do roku 1891.

Škola si účastí v projektech vytvořila podmínky pro zkvalitnění přípravy studentů ve všech vyučovaných oborech. Ve spojení s účelným využíváním moderně vybavených učeben, učeben s výkonnou výpočetní technikou, dále pracovišť praktického vyučování a odborného výcviku, či odborných laboratoří při vlastní výuce mají Vaše děti možnost získat kvalitní přírodovědné a technické vzdělání.

Vzdělávací nabídka ve svém portfoliu nabízí perspektivní studijní a učební obory umožňující studentům po absolvování školy nalézt odpovídající uplatnění nebo dále pokračovat ve vysokoškolském studiu. Škola navazuje úzkou spolupráci s vysokými školami, kam v tuto chvíli patří FS TU v Liberci a FS ZČU v Plzni. Od této spolupráce si škola slibuje další zkvalitnění přípravy mladých lidí na technická povolání. Velice úzká je i provázanost s celou řadu firem, které školu podporují a  současně nabízejí uplatnění absolventům.

Škola stále upravuje svou studijní nabídku tak, aby plně odpovídala nejenom současným požadavkům, ale i budoucím trendům v úrovni středoškolsky vzdělaných odborníků vstupujících do praxe nebo pokračujících ve studiu na vysoké škole.

Ve spolupráci s vysokými školami se otevírá ve škole prostor pro zkvalitnění, rozšíření maturitních projektů a středoškolské odborné činnosti.

Věříme, že uvedené informace Vám umožní získat základní přehled o studijní a učební nabídce školy a ve spojení s osobní návštěvou školy Vám umožní zvolit vhodný studijní obor.

Správné rozhodnutí při volbě povolání  Vám přeje pedagogický sbor

ZÁMĚR ŠKOLY

Dlouhodobý záměr naší školy se postupně naplňuje, škola se stává CENTREM PŘÍRODOVĚDNÉHO A TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ S DŮRAZEM NA CELOŽIVOTNÍ UČENÍ. Nedílnou součástí je spolupráce s vysokými školami s možností dalšího odborného studia na VŠ a postupně i přímo na naší škole.