Informace Tady nic není :-(

Domov mládeže

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1465x | Upraveno: 10.9.2019 | Upravil: Bohumil Bareš

Domov mládeže je určen pro ubytování žáků SPŠ, OA, SOŠ a SOU, a gymnázia ve Vlašimi.

Zabezpečuje žákům ubytování, výchovně vzdělávací činnost navazující na výchovně vzdělávací činnost školy, zajišťuje stravování, pomoc při rozvíjení zájmové činnosti a vytváří podmínky pro jejich přípravu na vyučování.

Domov mládeže je umístěn vedle SPŠ a SOŠ a SOU, ve středu města, poblíž zámeckého parku. Gymnázium je vzdálené cca 8 minut chůze a OA cca 15 minut. Domov mládeže má v přízemí školní jídelnu SPŠ, patro dívek a patro chlapců.

Žáci a studenti jsou ubytováni ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích, WC, umývárna se sprchou a kuchyňský koutek (varná konvice, lednice, mikrovlnka) jsou na každém patře společné. Každý ubytovaný žák má k dispozici válendu s úložným prostorem, lůžkoviny, skříň, poličku na učební pomůcky, pracovní stůl, lampičku.

Na každém patře je klubovna s televizí a DVD přehrávačem. Ve druhém patře mohou žáci hrát stolní tenis a kulečník.

• Pro příští školní rok je příspěvek na ubytování stanoven na 980,-Kč měsíčně.
  • Současná cena snídaně a svačiny : 18,- Kč
  • Současná cena oběda (žáci SPŠ) : 27,-  Kč
  • Současná cena večeře a svačiny : 25,- Kč
  • Celodenní strava (pro žáky SPŠ) : 70,-Kč

O umístění do domova mládeže rozhoduje ředitel školy na základě přihlášky. Přihlášku do domova mládeže podávají zákonní zástupci žáka nebo žák, pokud je zletilý. O umístění nebo neumístění do domova mládeže rozhoduje ředitel školy a neprodleně vyrozumí zákonného zástupce žáka, zletilého žáka nebo studenta. Umístění do domova mládeže platí pro bezprostředně následující školní rok.

Kontakt: Pavel Černý, vedoucí vychovatel,  cerny@sps-vlasim.cz,  mob. 739 592 043

Omluvy ubytovaných žáků a studentů :  telefon 317 768 512 nebo 734 429 540.

smernice-o-stravovani-20181.pdf
dm-rocni-plan-2019-2020.pdf