Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Naši učitelé

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 12478x | Upraveno: 11.11.2021 | Upravil: Bohumil Bareš

P. Č. Titul Jméno Příjmení E-mail
         
1.   Jaroslav Adam adam@sps-vlasim.cz
2. Mgr.  Rostislav Baran baran@sps-vlasim.cz
3. Ing. Bohumil Bareš bares@sps-vlasim.cz
4. Ing. Dagmar Benačanová benacanova@sps-vlasim.cz
5.   František Brejda brejda@sps-vlasim.cz
6. Ing. Josef Brožík brozik@sps-vlasim.cz
7. Ing.  Kristýna Dušková duskova@sps-vlasim.cz 
8. Bc. Ladislav Filas filas@sps-vlasim.cz
9.
  Miroslav
Filip
filip@sps-vlasim.cz
10. Ing. Lubomír Hejzlar hejzlar@sps-vlasim.cz
11. Mgr. Ladislav Holejšovský  holejsovsky@sps-vlasim.cz 
12.   Josef
Horálek
horalek@sps-vlasim.cz
13. Ing.  Ivana Jandáková jandakova@sps-vlasim.cz 
14. Ing. arch. Aleš Kladiva kladiva@sps-vlasim.cz
15. Ing. Zdeněk Kráčmera kracmera@sps-vlasim.cz
16. Ing. Marta Kráčmerová kracmerova@sps-vlasim.cz
17. Ing. Marie Králová kralova@sps-vlasim.cz
18. Bc. Zdeněk Krejča krejca.z@sps-vlasim.cz
19. Mgr.  Lukáš Lebeda lebeda@sps-vlasim.cz
20. Mgr.  Radka Macháčová machacova@sps-vlasim.cz 
21. Mgr.  Tomáš Martínek martinek@sps-vlasim.cz
22. Mgr. Zdeňka Martínková martinkova@sps-vlasim.cz 
23. Mgr.  Zdeňka Mejzlíková mejzlikova@sps-vlasim.cz
24. Mgr.  Dita Rafflová rafflova@sps-vlasim.cz
25. Mgr.  Josef Růžek ruzek@sps-vlasim.cz
26. Mgr. Klára Setničková setnickova@sps-vlasim.cz
27. Ing.  Vladěna Sládková sladkova@sps-vlasim.cz 
28.   Jiří Spěvák spevak@sps-vlasim.cz
29.

Bc.

Markéta

Stará

stara@sps-vlasim.cz

30.

Mgr. 

Daniela

Stříbrná

stribrna@sps-vlasim.cz

31. Mgr. Lenka Svitáková svitakova@sps-vlasim.cz 
32.   Jiří Šanovec sanovec@sps-vlasim.cz
33. Mgr.  Marie Štětinová stetinova@sps-vlasim.cz
34.   Daniel
Štorc
storc@sps-vlasim.cz
35. Ing. Kamila Šulcová sulcova@sps-vlasim.cz
36. PeadDr. Věnceslava Švecová svecova@sps-vlasim.cz
37. Ing.  Luboš Švihel svihel@sps-vlasim.cz
38. Mgr.  Oldřich Tichý tichy@sps-vlasim.cz
39.   Ladislav
Tuček
tucek@sps-vlasim.cz
40. M.A Veronika Vlnasová vlnasova@sps-vlasim.cz
41. Ing. Jan Voříšek vorisek@sps-vlasim.cz 
42.   Vít
Zavadil
zavadil@sps-vlasim.cz
43. Mgr.  Jitka Zelenková zelenkova@sps-vlasim.cz
         

 

Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.