Aktuality

Vloženo: 8.7.2022 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 235x | Upraveno: 1.8.2022 | Upravil: Bohumil Bareš
Upřesnění 1. srpna 2022

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 88x | Upraveno: 30.6.2022 | Upravil: Bohumil Bareš
Společnosti KELLER, která patří mezi špičkové odborníky v oboru speciálního zakládání staveb

Vloženo: 8.6.2022 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 97x | Upraveno: 9.6.2022 | Upravil: Bohumil Bareš
Prosím prohlídněte si ho a hlasujte pro video našich žáků. Děkuji.

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 893x | Upraveno: 15.7.2022 | Upravil: Bohumil Bareš
Aktualizace 15. 7. 2022

Vloženo: 17.5.2022 | Autor: Bohumil Bareš | Zobrazeno: 181x | Upraveno: 19.5.2022 | Upravil: Bohumil Bareš
Dvoutýdenní zahraniční pracovní stáž v rámci programu Erasmus+ 19.5. přidány fotky žáků z firem

Celkem: 216 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.