Informace Tady nic není :-(

Obráběč kovů

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1732x | Zatím neupraveno
Obor vzdělání je vhodný pro technicky nadané žáky, manuálně zručné, přesné a precizní, s konstrukční a prostorovou představivostí, se vztahem k materiálům, zejména ke kovovým materiálům i nekovovým materiálům (např. k plastům).

Kód oboru: 23-56-H/01
Kategorie vzdělání: Střední odborné vzdělání s výučním listem
Skupina oboru: Strojírenství a strojírenská výroba (Kód: 23)
Výstupní certifikát: výuční list

Učební plán oboru Obrábeč kovů

Učební pomůcky (Velikost: neznámá)

• Naučí se nastavovat, obsluhovat a udržovat základní druhy obráběcích strojů (soustruh, frézka, bruska, vrtačka, číslicově řízené stroje - CNC obráběcí stroje apod.), kontrolovat a měřit přesnost opracování obrobků, ošetřovat běžné pracovní nástroje.

Absolvent:

• Uplatní se ve výrobních firmách spojených s obráběním materiálů, zejména kovových.
  • Soustruží, frézuje a brousí kovové součásti, díly strojů a nástrojů.
  • Seřizuje a obsluhuje CNC stroje.

U tohoto oboru - STIPENDIA VYPLÁCENÁ STŘEDOČESKÝM KRAJEM

a) měsíční: 300 – 500 Kč/měsíc